HAKKIMIZDA

Merhaba, hayatımızın bir parçası olan ağız ve diş sağlığı tedavilerinden birçok kişinin korktuğunu biliyorum. Geçmişte yaşanmış kötü deneyimleriniz olabilir ya da çevrenizden eksik ve abartılı bilgiler edinmiş olabilirsiniz. Ancak temsil ettiğim yeni nesil diş hekimliği anlayışında, sizi yakından takip eden tüm ağız ve diş sağlığı sorunlarınızı multidisipliner(çok branşlı) bir yaklaşımla çözen, bunları yaparken hasta-hekim uyumu ve ağrısız tedavi uygulamalarıyla diş tedavilerinde yaşadığınız psikolojik sıkıntılarınızı geride bırakarak sağlıklı dişlere kavuşacaksınız.

Özgür Önder

EKİBİMİZ

 • Özgür Önder

  Gazi Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi 2001 Mezunu, Bakırköy Acıbadem Hastanesi 2003-2004, Kozyatağı Acıbadem Hastanesi Klinik Şefi 2004-2011, Lifemed Tıp Merkezi ağız diş sağlığı kliniği işletmeciliği 2011-2013, 2013 ten bu yana kendi kliniği olan Özgür Önder Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde devam etmektedir.

 • Nur Önder

  Doğu Akdeniz Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı ve Bilgi Teknolojileri bölümünden mezun oldu. 1998-2000 Bilgi işlem sorumlusu ve bilgisayar öğretmenliği , 2001-2007 özel bir firmada bilgi işlem sorumlusu olarak çalıştı. 1.5 yıldır Özgür Önder Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde Hasta Danışmanı devam etmektedir.

 • Esra Ork

  5 Yıllık Dental Asistanlık tecrübesi, son 1 yıldır Özgür Önde Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde devam etmektedir.

 • Özlem Paylan

  5 Yıllık Dental Asistanlık tecrübesi, son 1 yıldır Özgür Önde Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Özgür Önder Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak uluslararası standartlarda hasta ve çalışan memnuniyetini, güvenliğini en üst düzeyde sağlamaktayız. Yenilikleri takip eden, organize, güvenilir ve ekip çalışmasına inanarak tüm branşlarda sağlık hizmeti veren bir klinik olarak varlığımızı sürdürüyoruz.

FİYAT POLİTİKAMIZ

İçinde yaşadığımız toplumun tamamlayıcı bir parçası olan diş hekimliği hizmetini, sizlere yüksek standartlarda sunarken aynı zamanda ülkemizin ekonomik şartlarını da dikkate alarak fiyat politikasını belirlemekteyiz. Bu doğrultuda vazgeçemeyeceğimiz prensiplerimiz;

 • Evrensel standartta diş tedavisi için kaliteli sarf malzeme, üst düzey ekipman
 • Bulaşıcı hastalık riskine karşı ileri derecede güvenlikli sterilizasyon ve dezenfeksiyon uygulamaları
 • Yetkin personel varlığı. (Diş Hekimi, Dental Asistan, Diş Teknisyeni)
 • Güvenilir ve kaliteli hizmetten taviz verilmeden en uygun koşullar.